Bir evin ihtiyacı olan temel mobilyalar

Kahra Manlar: Bir evin ihtiyacı olan temel mobilyalar Bir evistediğiniz bir yerse, ev

, o insanın yaşadığı bir yapıdır. Ancak,diyebilirsiniz. geri gelmek için, rahat olduğunuz bir yere. 

Bazen bir evi ev yapmanın en iyi yolu, içine mobilya yerleştirmektir. Evinize yerleştirdiğiniz parçalar kim olduğunuzu tanımlayabilir. Kişiliğinizi ve sizin veya başkalarının evinizin içinde nasıl hissetmesini istediğinizi gösterir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı stillere, tasarımlara ve malzemelere sahip birçok mobilya var. İlk kez ev sahipleri için binlerce parça arasından seçim yapmak çok zor olabilir. İlk önce ne almanız gerektiğine dair sorular var: Hangi stil, hangi malzeme kullanılır ve en önemlisi daha ucuza mı yoksa daha pahalı parçalarla savurganlığa mı gitmelisiniz?

İştede, Kahra Manlarsize aralarından seçim yapabileceğiniz farklı mobilya parçaları mevcuttur. Oturma odası mobilyalarından yemek odasında kullandığınız mobilyalara kadar hepsine sahibiz. Çoğunlukla ev sahiplerinin mobilya satın alırken takip ettikleri bir teması vardır. Şimdi soru, hangi mobilya parçalarını satın almalısınız? Size yardımcı olalım.

Koltuk takımı

Koltuk takımları, evinizde bulundurmanız gereken ilk mobilya parçalarından biridir. Evinizde olması size fayda sağlayacak çok yönlü bir parçadır. Zaman zaman oturabileceğiniz, dinlenebileceğiniz veya uyuyabileceğiniz harika bir parça. Üstelik, bir günlük işten sonra dinlenmek için harika bir yer ve konuklar burada sizinle vakit geçirmenin tadını çıkarabilir.

Çok sayıda farklı koltuk takımı var. Onları istediğiniz şekilde düzenleyebileceğiniz ayrı parçalara sahip olanlar var. Bunları nasıl düzenleyeceğiniz ve evlerinizin içine nasıl bakacakları konusunda size özgürlük verir. 

İki kişilik daha küçük koltuk takımları da var. Onları yeniden düzenleyebilseniz de, yaşam alanınızda konumlandırmada size daha az özgürlük sağlar. 

Farklı stiller, malzemeler, boyutlar ve şekillerle, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda koltuk takımı vardır. Yine de önemli olan, istediğin bu ve içinde rahat olman.

Kahve sehpası Sahip

olmak kadar önemli olmasa da, evinizde olması harika olan mobilya parçalarından biridir. Genellikle koltuk takımlarının yanına yerleştirilen bu masalar, yemeğinizi veya kahvenizi yerleştirmek ve hatta en sevdiğiniz filmi izlerken ayaklarınızı desteklemek için kullanabileceğiniz en iyi masalardır. 

Ayrıca, oturma odasında dekorasyonları yerleştirmek veya kaybolmasını önlemek için uzaktan kumandayı tutmak için harika bir merkez parçası. Sehpalar için pek çok tasarım mevcuttur. Ahşaptan yapılmış basit olanlar veya çelik ve camdan yapılmış zarif olanlar var. 

Ancak, istediğiniz herhangi bir şey olabilir. Sandığı sehpa olarak bile kullanabilirsiniz. Üstteki süsleri çıkarabilir ve içini dergiler, diğer süslemeler için depo olarak kullanabilirsiniz. Oturma odanızda olmasını istediğiniz şeye göre bir sehpa seçin.

Kitaplık

Her kitapsever ve hevesli okuyucu için kitaplık, onsuz yaşayamayacakları bir mobilyadır. Sonuçta, yalnızca kitaplarınızı ve çizgi romanlarınızı güvende tutmakla kalmaz, aynı zamanda koleksiyonunuzu başkalarının görmesi ve beğenmesi için de gösterir. Ayrıca, aradığınız kitabı aramanızı ve çıkarmanızı da kolaylaştırır.

Hevesli bir okuyucu değilseniz ve yalnızca birkaç kitabınız varsa, rafları süsleri ve diğer süsleri sergilemek için de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, evinizdeki bazı bölümler için bir şeyleri düzenli tutmak ve hatta bir ayırıcı olarak durmak için harika bir mobilya parçası. Mevcut farklı tasarım ve boyutlarla, eviniz için en iyi kitaplığı seçerken kesinlikle eğleneceksiniz.

Yemek takımı

Yemek takımları da evin en önemli parçası olarak kabul ediliyor. Sonuçta, ailelerin yemek yemek için bir araya geldikleri yer. Anlamlı sohbetler ve hatta rastgele olanlar için harika bir yer. 

Aynı zamanda çocukların yakınlarda yemek hazırlarken ders çalışabilecekleri harika bir yerdir. Bu şekilde, diğer ev işlerinizi engellemeden onlara yardım edebilir ve ilerlemelerini görebilirsiniz.

Dahası, çok fazla anı tutan bir parça. Çoğunlukla doğum günlerini veya herhangi bir olayı kutladığınız, masa oyunları oynayabileceğiniz ve ailenizle bağ kurabileceğiniz bir yer. 

Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı şekil ve boyutlarda yemek masası vardır. Genellikle ev sahipleri buna ailelerinin ne kadar büyük olduğuna göre karar verirler. Ayrıca birlikte daha fazla zaman geçirebilmeleri için oturması rahat sandalyeler seçerler.

Yemek takımı için benzersiz bir tarz, uzun bir masaya sahip olmak ve sandalye yerine bank kullanmaktır. Evde değil, piknikte olma hissi uyandırır.

Tezgah

Bazen evin mutfağına bir tezgah yapılır, ancak değilse kesinlikle satın alabilirsiniz. Sadece ilave misafirler için bir masa eklemekle kalmaz, aynı zamanda yemek masanızda biraz yer açmanıza da yardımcı olur. 

Yemeğinizi masanın kendisi yerine burada servis edebilirsiniz. Aynı zamanda mutfakta sınırlı sayıda tezgahınız olduğunda atıştırmalıklar ve diğer yiyecekler hazırlamak için harika bir yerdir. 

Gerektiği kadar olmasa da, dikkate alınması gereken bir mobilya parçası. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda boyut, şekil ve tasarım vardır. Altında dolaplar bulunan tezgahlar da vardır. Sofra veya tabak yerleştirmek için ekstra alan görevi görebilir. Evinize veya temanıza uyup uymadığını düşünmeniz yeterlidir.

Yatak

Kanepede dinlenmek veya uyumak yorgunluğu gidermek için harika bir yoldur, hiçbir şey gerçek bir yatakta uyumaktan daha iyi olamaz, en küçük olanlar bile büyük bir kanepeden daha fazla alana sahiptir.Bensenin evinde olan ilk şeylerden biri olmalıdır. 

Yatakları da çok yönlü kılan şey, ihtiyaçlarınıza ve yaşam alanınıza göre farklı tarzlar ve tasarımlar seçebilmenizdir.birsatın alabilir Geniş bir alanınız varsakral yatakveya çocuk odası için bir veya iki ranza koyabilirsiniz. 

Eğer gerçekten yer, bir tane de satın alabilirsinizsıkıntısı çekiyorsanız. Kanepe çerçevesi üzerine yerleştirilmiş, yatağa dönüşen bir yataktır. 

Başucu çekmeceleri

Bununla yüzleşin, uyandığınız anda ve uyumadan önce, ya telefonunuzu şarj cihazından çıkarırsınız ya da şarj edersiniz. Yere saçılmış kabloların, telefonun ve diğer şeylerin olması tehlikelidir. 

Bu nedenle, bunları saklamak ve yatak odanızın dağınıklığını gidermek için bir başucu çekmecesine sahip olmak en iyisidir. Ek olarak, üst kısım, bir gece önce okuduğunuz bir lamba veya kitabı koymak için harika bir yerdir. 

Dışarıda farklı türde başucu çekmeceleri var. Bazılarının altında bir çekmece ve açık alan varken, diğerlerinin kendi başına iki çekmecesi var. Bunları harika yapan şey, gerekirse cüzdanlar, telefonunuz ve mücevherler gibi önemli şeylerin çoğunu yerleştirebilmenizdir. 

Dolaplargömme dolaplar

Bazı evlerdevarken, modern evlerin çoğunda bunlara sahip değildir. Bir dolap satın almak zorunda olmak , odanızı istediğiniz şekilde yeniden düzenleyebildiğiniz için daha iyidir. Dolapların sadece dış tasarımını değil, iç tasarımını da tercih edebilirsiniz. 

Dolaplar, giysilerinizi saklayacağınız yerdir. Bazı dolaplarda kıyafetleri asmak için bir çubuk ve katlanmış kıyafetleri yerleştirmek için çekmeceler vardır. Hangi işleve ihtiyacınız olursa olsun, kesinlikle sizin için en iyisini bulacaksınız. 

Burada Kahra Manlar’dageniş bir dolap koleksiyonumuz var ama ne istediğinizi göremiyorsanız, özel bir sipariş için tasarımcılarımızla görüşebilirsiniz.

Masalar

Çoğu çocuk ödevlerini yemek masasında yapabilse de, yine de onlar veya sizin için bir masa bulundurmak en iyisidir. Çalışmak için size daha iyi, daha rahat bir yer sağlar. Sadece bu da değil, bir masa üzerinde çalışmak, işinizeçalışmaktan daha fazla konsantre olmanıza yardımcı olur başka bir yerde. Dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırır ve ellerindeki işe odaklanmalarını sağlar.

Çoğu masa, herhangi bir okul veya ofis malzemesini koyabileceğiniz çekmecelerle birlikte gelir. Bu şekilde, düzenli kalırsınız ve önemli malzemeleri kaybetmezsiniz. Ayrıca masanızı dekore edebilir ve kendiniz yapabilirsiniz. Dikkatinizin dağılmasına neden olabilir, ancak çok çalıştığınızda ve ihtiyacınız olduğunda yardımcı olur. 

Bunlar, evinizde bulunabilecek en önemli mobilya parçalarından sadece birkaçı. Bazılarına sahip olmamayı seçebilir veya diğer parçaları diğerlerine göre önceliklendirmek isteyebilirsiniz. İştede, Kahra Manlarsize aradığınız mobilya bulmasına yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir