CF MOTO TERRA LANDER 800 - ATV


CF MOTO TERRA LANDER 800

40.425,00 TL

Ürün Seçenekleri

1
Adet

Ürün Açıklaması

Genel Bakış

EN ZORLU ŞARTLARIN KAHRAMANI !

CF Moto ATV DÜNYASI'nın en güçlü ve gelişmiş ürünü, optimum tasarım, eşsiz performans ,yüksek hassasiyet ve sanatsal teknoloji ile donatıldı. TERRALANDER 800, hissetmeyi özlemlediğiniz macera duygusunu size sürekli yaşatacak.

Uzun ve kesintisiz sürüş için 23 lt. yüksek kapasiteli benzin deposuna sahip TERRA LANDER 800'de, çelik alaşım jantlar, otomatik (H, L, N, R) vites ve el freni standart donanım olarak sunuluyor.


Motor Bloğu

TERRA LANDER 800; 800 cc. 5.600 d/d' da 14,80 kw. güçte, sıvı soğutmalı, V-Twin 8 valfli EFI (Elektronik Yakıt Enjeksiyon Sistemi) motoruna sahiptir. TERRA LANDER 800, Delphi gaz kelebeği gövdesi ve Delphi ikiz yakıt enjektörleri ile verimli yakıt kullanım performansı sunar.


Büyük Radyatör

Daha büyük, daha verimli radyatör, neredeyse çift soğutma kapasitesi ile motora optimum üstün performans ve ekstra soğutma sağlayarak daha verimli çalışmasına imkan tanır.


Süspansiyon

TERRA LANDER 800’'ün sahip olduğu, alüminyum A tipi çift kol bağımsız süspansiyonlu özel IRS tip gazlı amortisörleri ile, zorlu arazi şartlarında daha yumuşak bir sürüş, şaşırtıcı hızlanma ve tutunma sağlar. 75 mm. (3.0 inch) çaplı amortisörler konfor ve agresif sürüş keyfinizi arttırmak için tasarlanmıştır.


Fren Sistemi

TERRA LANDER 800 ; manetle elden ve pedalla ayaktan kumanda edilebilen merkezi fren sistemine sahiptir. Yüksek güvenlikli ön fren sisteminde 220 mm. (8,7 inch) çapında soğutma kanallı büyük ön disklere, ayrıca arka fren sisteminde ise, 150 mm. (5,9 inch) çapında soğutma kanallı arka diskler ve bu disklere entegre ikiz pistonlu kaliperler ile donatılmış, üstün kalitede fren sistemi kullanılmıştır.


Gelişmiş Spor Jant Göbeği

14 inch alüminyum alaşım jantlar, kalın tırnaklı arazi tipi yüksek kalitede lastikler, zorlu arazi şartlarında maksimum tutunma sağlar, Terra Lander 800'e agresif ve ayrıcalıklı bir görünüm verir.


Vinç Özellİğİ

Aküden beslemeli (vinç) çeki halatı, arazi şartlarına karşı kurtarma desteği amacıyla standart donanıma dahildir. Grup sürüşlerinde sadece kendi aracınızın değil, arkadaşlarınızın araçlarının da kurtarıcısı ve kahramanı olun.


Koruma

Şasi taban boşluğuna kaplanmış, çarpmaya dayanıklı plaka malzeme kullanılan alt koruma, motor bloğunu korumakla birlikte, çamur ve yağmur nedeniyle şasi ve bağlı aksamlarda oluşabilecek korozyon ve paslanmaya karşı koruma sağlar.


Gösterge Paneli

Çok fonksiyonlu dijital gösterge paneli, bir bakışta sürücünün ihtiyacı olan tüm bilgileri kolayca verir. Terra Lander 800; hız, kilometre sayacı, vites konumu, hararet, aydınlatma, yakıt göstergesi, 4x4 ikazı ve saat fonksiyonu dahil olmak üzere, bir dijital bilgi merkezi olarak yapılandırılmıştır.


4 X 4 Difransiyel Kiliti

TERRA LANDER 800, daha fazla çekiş gücü ihtiyacınızda, kilit mekanizmalı tek tuş kumanda düğmesi ile kolay ve hızlı bir şekilde iki çekişten dört çekişe geçiş imkanı sunar.


Aydınlatma & İkaz Lambaları

Her türlü doğa koşulunda maksimum aydınlatma performansı sunan ön farlar ve far ile kombine sinyaller, arka stop ve arka sinyaller.


Arka Port Bagaj

TERRA LANDER 800, yeniden tasarlanan port bagaj bağlantısı ile daha fazla rahatlık ve çok yönlü kullanım imkanı sunuyor. Kaydırmaz yüzey özellikli, yenilikçi güçlendirilmiş port bagajın taşıma kapasitesi 107 kg.'dir.


Ekstra Taşıma Alanı

Standart donanıma dahil arka çeki topuzu kullanılarak, ilave yük taşıma taleplerinizi römork bağlantısıyla çözüme ulaştırabilirsiniz.

Ürün Özellikleri


 • Motor Tipi
  V-Çift Silindir, Dört Zamanlı, 8 Supaplı (DOHC), Sıvı Soğutma
 • Motor Hacmi
  800 cc
 • Silindir Çapı x Stork
  91.00 × 61.50 mm
 • Sıkıştırma Oranı
  10.3±0.5:1
 • Yakıt Sistemi
  EFI
 • Maksimum Güç
  14.80 kw at 5600 min-1
 • Maksimum Tork
  30.00 Nm at 4400 min-1
 • Ateşleme Tipi
  ECU (EFI)
 • Şanzıman
  Otomatik CVT, H / L / N / R
 • Boyutlar (UxGxY)
  2320 x 1180 x 1360
 • Tekerlekler Arası Mesafe
  1480 mm
 • Yakıt Tankı Kapasitesi
  23.0±0.5 lt
 • Ağırlık
  387 kg
 • Maksimum Taşıma Kapasitesi
  228 kg
 • Frenler Ön/Arka
  Çift Disk / Disk
 • Tekerlek Ölçüsü Ön
  26x9-14 op.26x9-12
 • Tekerlek Ölçüsü Arka
  26x11-14 op.26x11-12

Seçtiğiniz Özellikler
Almak istediğiniz ürün için aşağıdaki özellikleri seçtiniz.

İletişim Bilgileri
Sizinle iletişime geçebilmemiz için lütfen gerekli alanları doldurun.